Sabit Sistem PVC Şerit Kapı

"AZİMDAĞ" SABİT SİSTEM PVC ŞERİT KAPI

 

askı sistem pvc şerit kapıKULLANIM AMACI

Sıcak-Soğuk hava kayıplarını azaltır. Enerji tasarrufu ile ekonomik verimi yükseltir. İşletmeyi kuş, sinek, böcek ve tüm uçan haşereden korur. Havayı kirleten koku, gaz, toz vb. hareketlerini azaltır. İşletmede hijyen sağlar. Kurması kolaydır. Kaynak bölmelerinde göze zararlı kaynak ışığını keser. Daha güvenli bir iş ortamı için ışık geçirgendir. Makine gürültüsünü keser. Minumum bakım gerektirir.

 

KULLANIM ALANLARI

Fabrika içi veya dışı ana kapılarda,
Personel giriş ve çıkış kapılarında,Yükleme kapılarında,Mutfak Kapılarında,Boyahane kapılarında,Kaynak ve buhar bölmelerinde,Üretim bölmelerinde Soğuk hava depolarında ve şoklama oda girişlerinde ve Konveyör Band Sistemleri üzerinde.

 

Türk Gıda Kodeksine uygun..

PVC Şerit Kapı Sistemleri Türk Gıda Kodeksi ve ilgili yönetmenliklere tam uygunluk taşır. Gıdaların üretimi, tüketimi ve denetimi hakkındaki 560 sayılı KHK ve ilgili mevzuat gereği yeniden yapılanan gıda işyerleri için ideal çözümler sunar. Özellikle gıda sektörü işletmelerinde sağlıklı ve temiz bir ortam için PVC Kapı Sistemleri önerilmektedir.

sabit sistem

DONANIM VE MONTAJ SEÇENEKLERİ:

MODEL DM, STANDARD DONANIM, DUVAR MONTAJ
EN X BOY (WX H)

KAPININ BOY ÖLÇÜSÜNE (H) 10 CM DAHA FAZLA EKLEYİN
KAPININ EN ÖLÇÜSÜNE (W) 10 + 10 = 20 CM DAHA FAZLA EKLEYİN.
PVC Şeritlerin kolona her iki yandan örtüşü için gereklidir. Lütfen En(W) ve Boy(H) ölçülerini yerinizin özelliğini dikkate alarak gerekli eklemeleri yapınız. Bizim belirlediğimiz ek ölçü 10 cm'dir. Soğuk hava odalarındaki strafor nedeniyle montaj zorluğu çekebilirsiniz. Bu nedenle net kapı yüksekliğine 30 cm'ye kadar daha fazla ekleme yapabilir ve montaj teknik desteği için bize başvurabilirsiniz.

MODEL TM, STANDARD DONANIM, TAVAN MONTAJ
EN X BOY (W X H )

KAPI EN(W) VE BOY(H) ÖLÇÜLERİNİ NET ALINIZ.

MODEL UM, ÜNİVERSAL DONANIM
DUVAR VE TAVAN MONTAJ (MODEL UM-DM veya UM-TM)
Donanım hem tavan, hem de duvar montaja uygundur.
Tavana montaj yapılacaksa net ölçüler, (Model UM-TM),
Duvara montaj yapılacaksa (Model UM-DM), MODEL DM'de açıklanan eklemeler yapılmalıdır

sabir kapı

 

Sizlere ayrıca şu bilgileri vermekten de mutluluk duyarız; Küçük yada büyük, uygulamasının kolay yada zor olduğunu bakmaksızın ne tür sorununuz olursa olsun bizi aramakta tereddüt etmeyiniz.

Mühendislik departmanımız her türlü sorununuzu çözmek için gerekli olan özgün bilgiler ile düşüncenizi hemen hayata geçirebilecek yeteneklere sahiptir.